İŞ GÜVENLİĞİ KONUSUNDA SSTD (SERGİLEME VE STAND TASARIMCILARI DERNEĞİ) ÜYELERİNDEN ( KURUMSAL TANITIM VE DETAY TASARIMA) ÖDÜL VERİLDİ.

Fuar dekorasyon sektörünün uluslararası normlara ulaşması için çalışan ve özellikle iş sağlığı ve güvenliği alanındaki hassasiyeti ile bilinen Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği’nin (SSTD) iş ve işçi güvenliği konusundaki yaklaşımları ödül getirdi.

12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) ile TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım işbirliğiyle düzenlenen 12. İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB 2016) SSTD üyelerinden Kurumsal Fuarcılık ve Detay Tasarım’a “İSMOB Mobilya Fuarı Stand Kurulum Süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğine En Çok Uyum Gösteren Firma Ödülü” verildi.

Fuarın son günü düzenlenen törende, Kurumsal Fuarcılık Genel Müdürü İsmail Aslan ve Detay Tasarım Yöneticisi Serkan Yarımkol’a ödülleri TÜYAP Proje Grup Başkanı Kuzey Osmanbaşoğlu tarafından verildi. Bu alandaki üçüncü ödül ise Nada Tasarım’ın oldu.1256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın