SSTD Organizasyon komitesinin IFES World Summit 2016 İstanbul Yorumları

Kemalettin Solmaz (FuarDizayn) – Başkan

IFES  gerek üyeleri, gerekse fuar ve etkinlik konusunda faaliyet gösteren firmalar tarafından her yıl takip edilen önemli bir organizasyon. Etkinliğin Türkiye’ye taşınmış olması ülkemizin bu konuda  bilinirliliğini artırması açısından çok önemli bir organizasyon. Dernek, ilgili kurum ve kuruluşlar olarak hep birlikte çalışıp İFES İSTANBUL -2016 ‘ yı en b0707aşarılı şekilde gerçekleştireceğiz.

Sefer Gökhan Akbulut (Sedef Grup)

Bu süreçte ulusal komitenin yaptığı sayısız buluşmalarla 2015 Viyana toplantısında İstanbul'u ve kendimizi iyi anlatabileceğimiz hazırlıklar yapıp, Viyana'da muhteşem bir sunumla 2016 yılı toplantısının İstanbul'da olacağı delegelere ve üyelere resmi olarak duyuruldu. Bu süreçte hatırı sayılır yol katederek,endi işlerimizi ikinci plana atıp,hiçbir karşılık beklemeden komite üyeleri olarak gerçekten güzel bir başarı yakaladık.Yeri gelmişken benim de dahil olduğum ulusal komite üyelerine  bugüne kadar ve bundan sonra verecekleri özverili desteğe teşekkür ederim.

Volkan Demirci (ExpoTechnic)

Türkiye de maalesef fuar ve kongre sektörü diğer sektörler gibi, denetlenen ve desteklenen bir sektör değil. Fuar ve etkinlik organizatörlerinin yarattığı istihdam ve katma değer kadar ülkeye faydası olan bu sektörün de bilinilirliğinin ve kalitesinin artırılması çok önem taşımaktadır. Resmi kurumların, meslek odalarının, üniversitelerin dikkatini bu sektör üzerine çekmek, sektördeki kaliteyi artırıp dünya standartlarını yakalamak adına IFES World Summit 2016’nın çok büyük önem taşıdığını düşünmekteyim. Bu amaçlar uğruna dernek ve komite olarak bundan sonra da elimizden geleni ortaya koymaya çalışacağız. İlgili her kurum ve şahsı da yanımızda görmeyi istiyoruz.

Ahmet Ballıoğlu (Detay Tasarım)

Toplantının başarıya ulaşması için bizim ve sektörümüzün yeteneklerini ortaya çıkaracak,içeriği zengin,elit konuşmacıların olduğu,katılımcıların etkinlik süresince ilgisini çekecek bilgilendirici ve eğitici toplantılarla birlikte,katılımcıların  farklı sosyal programlarla kültürümüzü ve İstanbul'u daha yakından ve doğru tanımalarını sağlamalıyız.1671 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın