27 Mart 2014 tarihinde S.S.T.D. (Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği) Başkanı Kemalettin SOLMAZ beraberinde Genel Sekreter D. Oylun TİMUROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ASLAN Hannover Messe' de Teknik Departman Müdürü Turhan ARUN ile bir gör

27 Mart 2014 tarihinde S.S.T.D. (Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği) Başkanı Kemalettin SOLMAZ beraberinde Genel Sekreter D. Oylun TİMUROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ASLAN Hannover Messe' de Teknik Departman Müdürü Turhan ARUN ile bir görüşme gerçekleştirildi.

27 Mart 2014 tarihinde S.S.T.D. (Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği) Başkanı Kemalettin SOLMAZ beraberinde Genel Sekreter D. Oylun TİMUROĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ASLAN Hannover Messe’ de Teknik Departman Müdürü Turhan ARUN ile bir görüşme gerçekleştirildi.

Fuar alanlarında yaşanılan sıkıntıların konuşulduğu görüşmede, daha önce UBM İstanbul Fuarcılık ile S.S.T.D.’ nin gerçekleştirdiği işbirliğinden hareketle Hannover Messe ile de benzer bir çalışmanın yapılması gündeme geldi.

Bu çalışmalara Hannover Messe’ nin 5-8 Haziran 2014 tarihinde Tüyap’ da düzenleyeceği World of Industry WIN Metal Working (Uluslararası Makine İmlalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı)’den itibaren başlanması konusunda görüş birliğine varıldı. Hannover Messe Teknik Departman Müdürü Turhan ARUN teknik kuralların uygulanması konusunda S.S.T.D.' nin sağlayacağı desteğin fuar alanlarında yaşanılan sorunların çözümü ve iş güvenliği açısından büyük yarar sağlayacağına inandığını belirtti.

Buna göre Hannover Messe' nin uyguladığı teknik şartname hakkında karşılıklı görüşler aktarılıp, bu teknik şartnameyi uygulamaları konusunda S.S.T.D., üyelerini ve sektörün diğer temsilcilerini teşvik edecek çalışmalar yapacak. Hannover Messe’ de söz konusu fuar için katılımcılarına iş ve işçi güvenliği konusunda hassasiyet gösteren S.S.T.D. üyeleri ile çalışmaları konusunda tavsiyede bulunacak.

Ziyaretin kendileri adına oldukça verimli geçtiğine değinen S.S.T.D. Başkanı Kemalettin SOLMAZ, dünya fuarcılığında söz sahibi olan Hannover Messe gibi bir marka ile gerçekleştirecekleri başarılı çalışmalar sayesinde fuarcılığımızın daha güvenli ve çağdaş bir yapıya kavuşacağına inandığını söyledi.926 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın