Fuar ve etkinlik konusunda faaliyet gösteren firmalar tarafından takip edilen ve her yıl farklı bir ülkede düzenlenen IFES Zirvesi, SSTD ‘nin ev sahipliğinde İstanbul’da yapılacak. Bu önemli organizasyonla ilgili bütün detayları sizler için hazırladı

IFES kimdir?

Dünyada stand dekoratörlerinin üst çatısı konumunda bulunan IFES’in (InternationalFederation of Exhibition and Event Services); 1984 yılında küçük bir dernek olarak kurulan, bugün en az 1600 şirketi temsil eden global bir organizasyon haline gelen IFES; dünyanın en önemli fuar, kongre ve etkinliklerine hizmet veren firmalara ve bu firmaların ulusal derneklerine dünya çapında çatı oluşturan kongre, fuar ve etkinlik sektörün en önemli kurumlarından biri olarak biliniyor.

IFES World Summit 2016’ya neden katılmalıyım?

(IFES )Uluslararası Fuar ve Etkinlik Hizmetleri Federasyonu (www.ifesnet.com) her yıl üyelerini bir araya getirdiği zirve toplantısını değişik bir ülkede yapmayı gelenek haline getirmiştir. Türkiye’nin yabancı delegelere tanıtılması ve Ülkeler arası güç birliği sağlanmasında önemli rol oynamaktadır.

IFES 2016 zirvesi Türkiye’ de, (SSTD) Sergileme Ve Stand Tasarımcıları Derneği’nin (www.sstd.org.tr) ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Zirvede, benzer meslek gurubunda faaliyet gösteren delegeler birbirleriyle tanışıp karşılıklı işbirliği faaliyetlerini geliştirmektedir. Bu zirve size dünyanın her ülkesinde iş yapabilme fırsatını sunan büyük bir imkandır. Ülkemizin ve sektörümüzün dünya ile buluşma günleridir.

Kim düzenliyor ne zaman yapılacak?

IFES World Summit İstanbul 2016 02-04 Haziran 2016 tarihleri arasında  ICC İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecektir. Zirve, (SSTD) Sergileme Stand Tasarımcıları Derneği ve (IFES) International Federation of Exhibition and Event Services ile birlikte düzenlemektedir.

Kimler katılıyor?

IFES World Summit İstanbul’a IFES federasyonuna bağlı Kanada’dan Japonya’ya kadar 37 değişik ülkeden dernek, meslek kuruluşu ve üye firma sahibi ve yetkilileri katılıyor. 2015 yılında Viyana’da yapılan Zirveye 270 civarında delege katılım göstermişti. Bu yıl artan sayıda katılım IFES World Summit İstanbul  için beklenmektedir.

Nasıl katılabilirim?

Aşağıdaki linkten girerek kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. IFES World Summit İstanbul’da 31 Ocak 2016 tarihine kadar erken kayıt indirimi de bulunuyor. Ayrıca, SSTD üyelerine özel indirimli fiyat da uygulanmaktadır.

http://www.ifesnet.com/events/ws16/registration/

Katılım ücretine neler dahil?

Program dahilinde yapılacak toplantılara katılım,

Yatta Boğaz Turu şeklinde verilecek Welcome Party e katılım,

İKM de Etkinlik Süresince Cafe Break ve Öğlen Yemekleri,

B2B özel programında istenilen delege ile görüşme şansı,

Gala Dinner Yemeğine Katılma Hakkı,

Tarihi Yarım Ada da rehber eşliğinde İstanbul Turu,

Veda Partisi ; Klasik Türk eğlencesi.

 Nasıl Sponsor Olabilirim?

SSTD ve İFES üyeleri indirimli fiyatlardan sponsor olabilirler.

Aşağıdaki link ten sponsorluk şartlarını öğrenebilir ve sponsor olabilirsiniz;

http://www.ifesnet.com/events/ws16/sponsorship/

Stand’la nasıl katılabilirim

SSTD ve İFES üyeleri indirimli fiyatlardan stand alabilirler.

Aşağıdaki link ten standlı katılım şartlarını öğrenebilir ve stand  alabilirsiniz;

http://www.ifesnet.com/events/ws16/exhibit/1551 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın