SSTD 2009 YILI YENİ DÖNEM BAŞKANINI BELİRLEDİ ! 2009 yılı yeni dönem başkanlığını Partner Tanıtım'dan Sayın Burak Büyükpınar devraldı.

Geçtiğimiz bir yıl boyunca başkanlık görevini yürütmüş olan Sayın Murat Akan, Başkanlığını Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Burak Büyükpınar'a devretti. 'Bu meşaleyi taşımaktan büyük mutluluk ve onur duyduğunu' söyleyen eski Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Akan, 'bunun bir bayrak yarışı olduğu ve yeni dönemde yeni bir soluğun gerekliliği düşüncesinde olduğunu' belirtti ve ekledi:

 

"Yaklaşık iki yıldır süren sektörel birleşme çabamız 2008 içerisinde resmiyet kazanırken geçen sene, kurduğumuz derneğin faaliyet ve kapsama alanını genişletme çabalarıyla geçti. Bu zorlu süreçte hep beraber zaman zaman yoğun bazen de geniş aralıklarla çalışma olanağı bulduk. 

Geçtiğimiz yıl, iki sene için seçilmiş bulunan Yönetim Kurulu içinde yaptığımız değerlendirme ile yeni dönem için başkanlık görevini Partner Tanıtım'dan Sayın Burak Büyükpınar'ın yürütmesi kararı aldık.

Bu nedenle 2009 yılı SSTD Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan özürümün Dernek Genel Kurulu tarafından anlayışla karşılanacağını ümit ederim.

Geçtiğimiz yıl içinde bana olan desteğinize teşekkür ederken yeni başkanımıza başarılar diler, önümüzdeki senenin derneğimiz, sektörümüz ve üye firmalar açısından daha olumlu geçmesi dileğimle saygılar sunarım."1103 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın